pracownia

Pracownia architektoniczna w Warszawie

Od ponad 18 lat realizujemy nasze pomysły w oparciu o wytyczne i wskazówki naszych klientów.

Przez te lata zrealizowaliśmy dziesiątki projektów wnętrz apartamentów, mieszkań, biur, restauracji, klubów a także projekty domów.

Pracownia została założona w 2001r przez Jacka Jaskółę już w trakcie studiów na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.  

Głównym założeniem pracowni od samego początku było tworzenie i realizowanie projektów trwałych, funkcjonalnych i niebanalnych.

W każdym projekcie dążymy do tego  by klient mógł się identyfikować z realizacją  - nie tworzymy anonimowych projektów.

Ponadczasowość form i materiałów okresu międzywojnia w tym Art Deco i Bauhausu oraz lat 50-60tych jest dla nas często inspiracją.  

Podążając za ideą szkoły Bauhausu - czyli projektu od ogółu do szczególu - specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji- zapewniamy częściowy nadzór lub kompleksową obsługę wykonawczą oraz dostawę materiałów wykończeniowych w systemie "pod klucz". 

Często wyszukujemy  dla kientów oryginalnych mebli danej epoki, dobieramy dzieła sztuki oraz dodatki.

Zgoromadziliśmy wiele publikacji w topowych magazynach wnętrzarskich, prestiżowe nagrody w krajowych konkursach a także wiele wyróżnień, z czego warto wymienić Prodeco przyznawane przez Elle Decoration oraz Dobry Wzór przyznawany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego a także Wnętrze Roku 2012.

Przede wszystkim jednak mam dziesiątki zadowolonych klientów.

 Specjalizujemy się w projektach wnętrz mieszkań, apartamentów, domów a także przestrzeni komercyjnych jak sklepy, biura, restauracje. Działamy głównie w Warszawie i okolicach a także w całym kraju.

Jeżeli poszukujesz funkcjonalnego, estetycznego projektu i profesjonalnego prowadzenia całej inwestycji zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2007-2024 JJJASKOLA. All rights reserved.